Прес для гамбургерів Airhot HPP-100
Прес для гамбургерів AIRHOT HPP-100
Прес для гамбургерів призначений для приготування котлет. Діаметр котлети на виході — 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Сфера використання | Fast-food |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 488 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка



