Вітрина холодильна "Buffet Exclusive" BE-RF-4
90 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВЕ-RF-4
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина холодильна "Buffet Exclusive" ВЕ-RF-4
- Основа виготовлена з масиву дерева
- Ванна — з неіржавкої сталі марки AISI304
- Відкривна стулка зі скла
- Динамічне охолодження ванни
- Цифровий температурний контролер
- Компресор АСС (Іспанія), під замовлення Danfoss (Данія)
- Поворотні колеса
- Підсвітка
Можливе виготовлення вітрини під розміри та колір замовника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | T |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 7 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий, Вбудовуваний, Доступ до товару з одного боку |
| Кількість секцій | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Авторозморожування | Так |
| Матеріал дверей | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 900 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 650 ₴
- Спосіб упаковки: Картон, дерев'яна обрештування








