

Вакуумний пакувальник Apach AVM4
23 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: Apach AVM4
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вакуумний пакувальник Apach AVM4
Корпус виготовлений із високоякісної неіржавкої стали AISI 304 SB. Опціонально комплектується контейнером і сполучними елементами, що дають змогу працювати з твердими та рідкими продуктами.
Вакуумний пакувальник Apach AVM4 безкамерного типу сприяє тривалому зберіганню продуктів. Пакувальник простий і зручний в експлуатації, завдяки унікальній конструкції забезпечується економія робочого місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Пакувальний матеріал | поліетилен |
| Виробник | Apach |
| Максимальна ширина рулону | 400 мм |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість зварювальних планок | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 13 кг |
| Довжина | 472 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина зварювальної планки , мм | 410 |
| Продуктивність, л/хв | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 920 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



