Вакуумний пакувальник Euromatic POLIVAC
61 620 ₴
- В наявності
- Код: POLIVAC
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Пакувальник вакумний Euromatic POLIVAC
Професійна висококласна камерна пакувальна машина POLIVAC від італійського бренду Euromatic, призначена для вакуумного пакування (висмоктує повітря з пакета і потім герметично запечатує його). Операція дуже проста і обмежується вставкою пакета з продуктом у камеру та наступним натисканням на верхню кришку пристрою. Після завершення циклу всмоктування машина автоматично закриває пакет міцною та широкою запаюванням. Пристрій необхідний невеликих виробничих підприємствах, коптильнях, магазинах, підприємствах комунального харчування тощо. Вакуумне пакування дозволяє продовжити термін зберігання харчових продуктів до 5 разів! Захищає від псування, плісняви та пересихання. Речі у вакуумній упаковці зберігають свій колір та аромат! Машина виготовлена повністю з нержавіючої сталі, забезпечуючи міцність та тривалий термін служби; вакууматор Euromatic надає можливість регулювання часу зварювання та ступеня всмоктування, що дозволяє адаптувати упаковку під різні види продуктів; просте управління здійснюється з передньої панелі управління, що робить використання та обслуговування пристрою максимально зручними.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Кількість камер: 1.
- Управління: ручне.
- Тип установки: настільний.
- Довжина шва: 350 мм.
- Продуктивність вакуум-насоса: 8/9.6 м.куб.
- Потужність: 0.45 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити камери: 360х400х190 мм.
- Габаритні розміри: 420x530x400 мм, вага: 45 кг.
Вакууматорні машини Euromatic є надійним та інноваційним рішенням для професійного вакуумного пакування продуктів, забезпечуючи високу якість та довгий термін служби.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROMATIC |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Мінімальна ширина рулону | 350 мм |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість зварювальних планок | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Пакувальний матеріал | поліетилен |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додатково | |
| Довжина шва, мм | 350 |
| Габаритні розміри | |
| Розмір камери | 360х400х190 мм |
- Ціна: 61 620 ₴
- Спосіб упаковки: Картон












