Вакуумний пакувальник Euromatic Euro-mini
16 640 ₴
- В наявності
- Код: Euro-mini
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Пакувальник вакумний Euromatic Euro-mini analogic
Професійні вакууматорні машини Euromatic – це висококласні камерні пакувальні пристрої, розроблені та вироблені італійським брендом Euromatic, з метою забезпечення ефективного процесу вакуумного пакування харчових продуктів. Ці машини чудово підходять для використання на невеликих виробництвах, коптильнях, магазинах, підприємствах комунального харчування та інших подібних підприємствах. Вакууматор Euromatic mini забезпечує простоту та ефективність операції вакуумного пакування. Користувач вставляє пакет із продуктом у камеру машини і натискає на верхню кришку пристрою. Вакууматор автоматично висмоктує повітря з пакета, а потім щільно та герметично запає його міцною та широкою запайкою. Цей процес дозволяє створити вакуум усередині упаковки, продовжуючи термін зберігання харчових продуктів і запобігаючи їх псуванню, плісняві та пересиханню. Машина виготовлена повністю з нержавіючої сталі, забезпечуючи міцність та тривалий термін служби; вакууматор Euromatic надає можливість регулювання часу зварювання та ступеня всмоктування, що дозволяє адаптувати упаковку під різні види продуктів; просте управління здійснюється з передньої панелі управління, що робить використання та обслуговування пристрою максимально зручними.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Кількість камер: 1.
- Управління: ручне.
- Тип установки: настільний.
- Довжина шва: 350 мм.
- Ширина шва: 6 мм.
- Продуктивність вакуум-насоса: 20 л/хв.
- Потужність: 0.25 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити камери: без камери.
- Габаритні розміри: 370x275x130 мм, вага: 8 кг.
Вакууматорні машини Euromatic є надійним та інноваційним рішенням для професійного вакуумного пакування продуктів, забезпечуючи високу якість та довгий термін служби.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROMATIC |
| Країна виробник | Італія |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Максимальна ширина рулону | 350 мм |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість зварювальних планок | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Пакувальний матеріал | поліетилен |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додатково | |
| Ширина шва, мм | 6 |
| Довжина шва, мм | 350 |
- Ціна: 16 640 ₴
- Спосіб упаковки: Картон












