Стіл для піци APACH PZ02 EKO GN
97 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: APACH PZ02 EKO GN
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Стіл для піци APACH PZ02 EKO GN
Стіл для піци з двома дверима та гранітною стільницею з високим бортом, який пристосований для встановлення охолоджуваної вітрини-надбудови.
Робоча камера цього холодильного обладнання підходить для використання стандартних гастроємкостей GN 1/1.
Режим роботи — 2/8 °C, холодильний агрегат встановлений внизу, використовується статична система охолодження. До комплекту входять 2 пластикові полиці GN 1/1.
Корпус і внутрішня камера виготовлені з неіржавкої сталі AISI 304, ніжки регулюються за висотою, внутрішні кути робочої камери заокруглені, що полегшує чищення салат-бару.
Використовується екологічно безпечний холодоагент R 404 А, товщина термоізоляції з пінополіуретану становить 40 мм — це забезпечує підтримку стабільної температури всередині робочої камери.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна вологість | 65 % |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | T |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виробник | Apach |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1510 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 1600 мм |
- Ціна: 97 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картон, дерев'яна обрештування



