
Сковорода Apach APSE-87 перекидна
Електрична перекидна сковорода APACH APSE-87
Електрична перекидна сковорода APSE-87 на 50 літрів ідеально підходить для закладів громадського харчування з великим потоком відвідувачів. Сковорода нагрівається електричними нагрівачами, розташованими під днищем сковороди.
Контрольна лампочка на панелі керування інформує про роботу електричних нагрівачів. Термостоти налаштовують температуру робочої поверхні в діапазоні від 100 до 300 °C. Термічні запобіжники запобігають перегріванню сковороди.
Каркас і кришка виготовлені з неіржавкої сталі AiSi 304.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Apach |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 9 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм чаші | 50 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання температури, С | +100...+300 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 820 ₴
- Спосіб упаковки: Картон або дерев'яна обрештування



