Візок кукурудзянарка КИЙ-В ППК Inox Муза
39 777 ₴
- Під замовлення
- Код: ППК Inox
Відправка з 07 травня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Візок кукурудзянарка КИЙ-В ТК Inox Муза кукурудза
Візок кукурудзоварка "Муза кукурудза" призначений для приготування та продажу гарячої кукурудзи в качанах та в зерні. Конструкцією передбачено ступінчасте регулювання потужності ТЕНів кукурудзоварки. Качани в кукурудзоварці готуються на пару, тому не розварюються. Тент забезпечить захист від сонця та дощу, а в опущеному положенні дозволяє залишати обладнання для варіння кукурудзи у закритому стані. Можлива додаткова комплектація: міні-холодильник, автономний рукомийник (за додаткову плату).
- Вільний об'єм: 480 л.
- Візок для варіння кукурудзи виготовляється у нержавіючій сталі.
- Комплектація: два поворотні колеса і два колеса великого діаметру, GN1/6 h150-4 шт., GN1/3 h150 перфоровані-2 шт.
- Потужність: 1.4 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір без парасольки: 1400х850х1570 мм.
- Розмір: 1400х850х2200 мм.
- Вага: 70 кг.
- Розмір упакування: 1500х950х1700 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Вулична торгівля, HoReCa, Fast-food |
| Номінальна споживана потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 850 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Дві ємності для варіння GN 1/3 h 150 мм; 4 ємності GN 1/6 h 100 мм; парасолька-тент |
| Додаткова комплектація | Міпі холодильник, автономний рукомийник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 777 ₴
- Спосіб упаковки: Картон, дерев'яна обрештування












