
Стіл із підігрівом КИЙ-В СТ 1200х600
24 330 ₴
- В наявності
- Код: СТ-1200х600
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл із підігрівом КИЙ-В СТ 1200х600
Теплові столи для професійної кухні Кій-В виготовлені з неіржавкої сталі, обладнані полицею з перфорацією, що сприяють рівномірному прогріванню всього об'єму столу, терморегулятором, який регулює та підтримує задану температуру столу, індикатором, який забезпечує візуальний контроль роботи стола з підігрівом, ніжками, які можуть регулюватися за висотою.
- Об'єм: 315 л.
- Робоча температура: +35...+85 С.
- Потужність: 2 кВт.
- Габаритні розміри: 1200х600х850 мм.
- Розміри в пакованні: 1270х670х920 мм.
Теплові столи призначені для підігрівання тарілок та іншої їжі, і використовується в столових, на підприємствах громадського харчування.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Тип двері | Суцільнометалева |
| Вид обладнання | Тепловий стіл |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 850 мм |
| Робочий об'єм | 315 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 330 ₴
- Спосіб упаковки: Картон або дерев'яна обрештування



