


Кукурузоварка КИЙ-В АК
Апарат для приготування кукурудзи КИЙ-В АК
Апарат Кий-В АК призначений для приготування та продажу гарячої кукурудзи на качанах. В апараті також можна готувати хот доги - на верхньому рівні булочки, на нижньому сосиски. Модель АК має регулятор температури, який забезпечує автоматичне плавне регулювання та підтримання заданої температури, панорамне виконання. Задня стінка виконана зі скла, що дозволяє покупцям бачити процес приготування.
- Об'єм ємності для кукурудзи: 36 л.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Кількість рівнів: 2.
- Завантаження: 30 качанів кукурудзи.
- Час розігріву: 15 хв.
- Час приготування: 30-40 хв.
- Потужність: 1.5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір: 450х370х530 мм.
- Вага: 15 кг.
- Розмір упакування: 480х420х590 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Вулична торгівля, HoReCa, Fast-food |
| Місткість качанів | 30 шт. |
| Об'єм ємності | 36 л |
| Час розігріву | 15 хв |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 355 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка



