

Візок для попкорну КИЙ-В В-ПК
Візок для попкорну КИЙ-В В-ПК
Візок призначений для встановлення на нього обладнання для приготування попкорну. Виріб має привабливий зовнішній вигляд і зручну ергономіку. Візок для попкорну, апарат попкорну та вітрина виготовлені в єдиному дизайні.
- Корпус фарбований, з декоративним орнаментом і написом «Porcorn».
- Діаметр колеса: 508мм.
- Внутрішній вільний об'єм: 67л, 500х360 мм.
- Розміри майданчика для апарата попкорн: 510х380 мм.
- Кількість ручок для транспортування: 2 шт.
- Розмір без ручки: 520х390х850 мм.
- Габаритний розмір: 850х630х850 мм.
- Розмір упакування: 920х700х910 мм.
- Вага: 20 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Для кінотеатру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній об'єм, л | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 355 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



