



Вітрина теплова для попкорну КИЙ-В ВТПК-920
31 704 ₴
- В наявності
- Код: ВТПК-920
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина теплова для попкорну КИЙ-В ВТПК-920
Теплова вітрина для поп корну використовується для демонстрації та розігрівання попкорну. Фронтальне скло та яскрава підсвітка дає змогу ефективно показати викладений поп корн. Внутрішня перегородка дає змогу викладати продукти різного типу. Вітрина може бути вбудована в барну стійку.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Кількість перегородок: 1.
- Розташування вітрини: настільне, горизонтальне.
- Підігрів дна: є.
- Внутрішнє висвітлення: галогенова лампа.
- Температурний режим: +35...+85°С.
- Потужність: 1.5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір: 920х760х690 мм.
- Вага: 40 кг.
- Розмір упакування: 990х830х760 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для кінотеатру, Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З підігрівом дна |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | 35 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 690 мм |
| Вага | 40 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 704 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



