
Вітрина теплова попкорну КИЙ-В ВТПК-500
14 769 ₴
- Під замовлення
- Код: ВТПК-500
Відправка з 07 травня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина теплова для попкорну КИЙ-В ВТПК-500
Теплова вітрина для попкорну використовується для демонстрації та розігріву поп-корну, має внутрішнє освітлення, візуальний контроль, автоматичне регулювання температури, світлові індикатори забезпечують візуальний контроль роботи теплової вітрини.
- Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
- Підігрів днища: є.
- Внутрішнє висвітлення: є.
- Розташування: настільне, вертикальне.
- Температурний режим: +35...+85°С.
- Потужність: 0.45 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір: 510х360х800 мм.
- Вага: 12 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для кінотеатру, Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому |
| Номінальна потужність | 0.45 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З підігрівом дна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 769 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



