Піч конвекційна Unox XB693MP (600x400)
158 340 ₴
- В наявності
- Код: XB693MP
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Піч конвекційна Unox XB693MP
Піч конвекційна, вміщає 6 листів 600x400 мм, механічна панель управління, температура +30...+260 град, 2 вентилятора з реверсивним рухом, ручне упорскування пара, корпус - нержавіюча сталь, 380 В. Це нова модель з універсальними напрямними, спеціально розробленими під листи стандартних розмірів 600х400 мм або GN1/1. Дані напрямні дозволяють одночасно використовувати всередині камери приготування гастроємності GN 1/1 та пекарські листи 600х400. Таким чином, у цій одиниці обладнання можна готувати як гастрономічні позиції, так і хлібобулочні вироби.
- Тип підключення: електричний.
- Управління: механічне.
- Кількість рівнів: 6.
- Напрямні: універсальні під лист 600х400 мм або GN1/1.
- Відстань між листами: 80 мм.
- Кількість швидкостей вентилятора: 2.
- Реверс вентилятора: є.
- Температурний режим: +30...+260°С.
- Потужність: 10.5 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Габаритний розмір: 860х900х930 мм, вага: 80 кг.
- Розмір пакування: 1060х970х1180 мм, вага: 99 кг.
Конвекційна піч UNOX XB693MP з універсальними напрямними є ідеальним поєднанням функціональності, інновацій та універсальності. Вона дозволить вам урізноманітнити меню, оптимізувати процеси приготування та досягти високоякісних результатів у вашій кухні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unox |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 10.5 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Особливості | Ручна подача вологості, Підсвічування |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей вентилятора | 2 |
| Серія | BAKERLUX™ & LINEMISS™ MANUAL |
| Напрямні | Під деко 600х400 або GN1/1 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 860 мм |
| Загальна ширина | 900 мм |
| Загальна висота | 930 мм |
| Вага | 80 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Відстань між рівнями | 80 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Режими роботи | Конвекція+вологий пар, Конвекція, Вологий пар |
| Максимальна робоча температура | 260 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 99 |
| Розміри в упаковці Висота, мм | 1180 |
| Розміри в упаковці Глибина, мм | 1060 |
| Розміри в упаковці (Ширина, мм | 970 |
- Ціна: 158 340 ₴












