Вітрина Gooder FC-700RA кондитерська
Кондитерська вітрина Gooder FC-700RA
Професійна кондитерська вітрина Gooder FC-700RA призначена для демонстрації та зберігання кондитерських виробів. Оснащена склопакетом, має фронтальне гнуте скло, пофарбовану викладку та передню панель, дві регульовані полиці, LED підсвічування, функцію автоматичного відтаювання, цифровий термостат.
Технічні характеристики:
- Тип скла: гнуте.
- Виконання: підлогове.
- Викладка та передня панель: пофарбовані.
- Кількість полиць: 2 шт.
- Температура об'єму, що охолоджується: +2...+8 °С.
- Система охолодження: No Frost.
- Спосіб розморожування: автоматичний.
- Кліматичний клас: 3.
- Освітлення: LED.
- Номінальний струм: 2.7 A.
- Споживання електроенергії за добу: 8.18 кВт/год.
- Потужність: 0.52 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Споживання електроенергії на добу: 10.4 кВт.
- Холодоагент: R290.
- Термостат: цифровий.
- Особливості: склопакет, полиці, що регулюються.
- Розмір верхньої скляної полиці: 792х202 мм.
- Розмір нижньої скляної полиці: 792х255 мм.
- Розмір викладки: 1090х255 мм.
- Габарити: 1800х660х1190 мм, вага 190 кг.
- Розмір упакування: 1900х760х1300 мм, вага 250 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 520 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Вага | 190 кг |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Тип кришки | Гнута |
| Авторозморожування | Так |
| Особливості | Наявність двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Торгові магазини, Для бару, Для кінотеатру, Для ресторану, Для їдальні, Для шкільної кухні, Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 201 ₴
- Спосіб упаковки: Деревянная обрешетка












