Вітрина Gooder FC-500SCD Cube кондитерська
Кондитерська вітрина Gooder FC-500SCD Cube
Професійна кондитерська вітрина Gooder FC-500SCD Cube призначена для демонстрації та зберігання кондитерських виробів. Оснащена склопакетом, має фронтальне пряме скло, викладку та передню панель із нержавіючої сталі, дві регульовані полиці, LED підсвічування, функцію автоматичного відтаювання, цифровий термостат.
Технічні характеристики:
- Тип скла: пряме.
- Виконання: підлогове.
- Викладка та передня панель: нержавіюча сталь.
- Кількість полиць: 2 шт.
- Температура об'єму, що охолоджується: +2...+8 °С.
- Система охолодження: No Frost.
- Спосіб розморожування: автоматичний.
- Кліматичний клас: 3.
- Освітлення: LED.
- Потужність: 0.37 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Споживання електроенергії на добу: 10.4 кВт.
- Холодоагент: R290.
- Термостат: цифровий.
- Особливості: склопакет, полиці, що регулюються.
- Розмір верхньої скляної полиці: 1102х220 мм.
- Розмір нижньої скляної полиці: 1102х320 мм.
- Розмір викладки: 1066х426 мм.
- Габарити: 1200х730х1200 мм, вага 170 кг.
- Розмір упакування: 1300х760х1300 мм, вага 200 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 170 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 390 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Торгові магазини, Для бару, Для кінотеатру, Для ресторану, Для їдальні, Для шкільної кухні, Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 623 ₴
- Спосіб упаковки: Деревянная обрешетка












