Вітрина Gooder FC-400RA кондитерська
Кондитерська вітрина Gooder FC-400RA
Професійна кондитерська вітрина Gooder FC-400RA призначена для демонстрації та зберігання кондитерських виробів. Оснащена склопакетом, має фронтальне гнуте скло, пофарбовану викладку та передню панель, дві регульовані полиці, LED підсвічування, функцію автоматичного відтаювання, цифровий термостат.
Технічні характеристики:
- Тип скла: гнуте.
- Виконання: підлогове.
- Викладка та передня панель: пофарбовані.
- Кількість полиць: 2 шт.
- Температура об'єму, що охолоджується: +2...+8 °С.
- Система охолодження: No Frost.
- Спосіб розморожування: автоматичний.
- Кліматичний клас: 3.
- Освітлення: LED.
- Потужність: 0.325 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Споживання електроенергії на добу: 10.4 кВт.
- Холодоагент: R290.
- Термостат: цифровий.
- Особливості: склопакет, полиці, що регулюються.
- Розмір верхньої скляної полиці: 740х202 мм.
- Розмір нижньої скляної полиці: 740х313 мм.
- Розмір викладки: 740х313 мм.
- Габарити: 900х660х1190 мм, вага 150 кг.
- Розмір упакування: 1000х760х1300 мм, вага 160 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 325 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Вага | 150 кг |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Двері-купе |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Особливості | Наявність двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Торгові магазини, Для бару, Для кінотеатру, Для ресторану, Для їдальні, Для шкільної кухні, Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 618 ₴
- Спосіб упаковки: Деревянная обрешетка












