Апарат для попкорну Hurakan HKN-PCORN
Апарат для поп-корну Hurakan HKN-PCORN
Професійний апарат для попкорну Hurakan HKN-PCORN широко використовується для оснащення кінотеатрів, торгово-розважальних комплексів, вуличних точок, а також підприємств швидкого харчування. Безумовно тішить продуктивність даного обладнання – за дві хвилини апарат приготує одну чашу попкорну. Корпус апарату виконаний із алюмінію. Виріб має панорамне скло та подвійне дно з підігрівом. Внутрішня частина чаші виготовлена із алюмінію з тефлоновим покриттям; зовнішня частина чаші виготовлена із нержавіючої сталі.
Підходить для виїзних торгових точок, високорентабельний, малогабаритний та мобільний установка.
- Матеріал: алюміній.
- Панорамне скло: є.
- Продуктивність: 2 хв/порція.
- 1 порція: 150 г кукурудзи, 50 мл олії.
- Потужність: 1.4 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 510х380х680 мм.
- Вага: 17.5 кг.
- Пакувальні розміри: 540х410х700 мм.
- Вага в упаковці: 18.5 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для кінотеатру, Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому |
| Разове завантаження | 150 г |
| Об'єм ємності | 0 л |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 17.5 кг |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка











