Кошик для хліба з лози; Чаша ферментаційна овальна
445 ₴
- В наявності
- Код: ЧФО
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чаша ферментаційна овальна
Продаж від 5 шт.
Чаша виготовлена зі збитої лози, довжина 320 мм, ширина 120 мм, висота 70 мм. Вага заготівки 0.8 кг. Чаша ферментаційна призначена для розстоювання хлібної заготовки. Тестова заготівка набуває потрібної форми. Підовий хліб виходить високим і пишним.
Матеріал — природна натуральна вербна лоза. Форма: коло або овал. Додатково як опцію можна замовляти на чашу накладку з бязі.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Виготовлена з натуральної лози гарної якості.
ПОЖУЙТЕСТА, ВСІГДА УТОЧУЙТЕ НАЛІЧІ!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип форми | Овальна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота стінок | 70 мм |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка









