Деко перф. 600х800 алюміній (Україна)
1 065 ₴
- В наявності
- Код: ЛПа 600х800 1.5мм
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Деко алюмінієвий з перфорацією 600х800х20 (Україна)
довжина 600 мм
ширина 800 мм
висота борту 20 мм
- матеріал виготовлення дека: алюміній;
- товщина металу: 1.5 мм;
- Кількість бортів: 4 шт.;
- перфорація: 2.8 мм.
Аркуш виготовлений з алюмінію, перфорований з отворами 2.8 мм, дуже зручно для роботи в кондитерському цеху, ресторані, пекарні. Дуже легкий і зручний. Має розмір 600 мм довжина та 800 мм ширина.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Ручки | Немає |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота бортика | 20 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимально допустима температура | 500 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дна | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065 ₴
- Спосіб упаковки: У стрейч плівці








