Лист сталевий 400х600 (Україна)
Лист сталевий з чорного металу 400х600 мм
довжина 400 мм
ширина 600 мм
висота борту 20 мм
- матеріал виготовлення дека: сталь-чорний метал;
- товщина металу: 0.8 мм
Лист виготовлений з холодно-катаного чорного листа, дуже зручне для роботи у кондитерському цеху, ресторані, пекарні. Дуже легкий і зручний. Має розмір європейського стандарту 600 мм довжина і 400 мм ширина, бортик 20 мм (висота борту може бути будь-яка, під замовлення).
Зв'яжіться з менеджером компанії "Академія Кухні"
+38 (066) 39-86-353; +38 (098) 068-48-25
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу при замовленні.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Тип дна | Гладке |
| Ручки | Немає |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота бортика | 20 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимально допустима температура | 500 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: В стрейч плівці










