Форма хлібна Л6
Форма хлібна Л6
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 235/205х115/85х115 мм, розмір форми по верху 235х115 мм, по низу 205х85 мм, висота 115 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 235/205х115/85х115 мм.
- Розмір форми по верху: 235х115 мм.
- Розмір форми внизу: 205х85 мм.
- Висота форми: 115 мм.
- Маса виробу: 1000 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота стінок | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка











Відправка з 18 квітня 2026
