Форма хлібна "Полено"
227 ₴
- Під замовлення
- Код: "Полено"
Відправка з 18 квітня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна "Полено"
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 275х102х65 мм, розмір форми верхом 275х102 мм, висота 65 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 275х102х65 мм.
- Розмір форми по верху: 275х102 мм.
- Висота форми: 65 мм.
- Маса виробу: 600 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Фігурна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка










