Форма хлібна трійник "Бутербродна"
986 ₴
- В наявності
- Код: "Бутербродная" тройник
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна трійник "Бутербродна"
Продаж від 5 шт.
Хлібна форма "Бутербродна трикутна трійник" складається з трьох литих форм з алюмінію, які скріплені між собою міцними сталевими напрямними. Зовнішні розміри 362х227х92 мм, розмір однієї форми по верху 227х117 мм, по низу 207 мм, висота 92 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 362х227х92 мм.
- Розмір по верху однієї форми: 227х117 мм.
- Розмір знизу однієї форми: 207 мм.
- Висота форми: 92 мм.
- Маса виробу: 400 грамів *3 шт.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм з покриття форм силіконом або тефлоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота стінок | 92 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість осередків | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка









