Форма хлібна «Англійська»
Форма хлібна «Англійська»
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 183/148х130/93х93 мм, розмір форми по верху 183х130 мм, по низу 148х93 мм, висота 93 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 183/148х130/93х93 мм.
- Розмір форми по верху: 183х130 мм.
- Розмір форми внизу: 148х93 мм.
- Висота форми: 93 мм.
- Маса виробу: 400-450 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Овальна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 93 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка












