Форма хлібна «Львівська»
256 ₴
- Під замовлення
- Код: «Львовская»
Відправка з 14 квітня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна «Львівська»
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випічки формового хліба на підприємствах хлібопекарської промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 242/205х134/96х79 мм, розмір форми по верху 242х134 мм, по низу 205х96 мм, висота 79 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 242/205х134/96х79 мм.
- Розмір форми по верху: 242х134 мм.
- Розмір форми по низу: 205х96 мм.
- Висота форми: 79 мм
- Маса виробу: 500-600 грам.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попередньою прорахунку у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у вигляді трійника, а також замовлення форм з покриттям силікону або тефлону під замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Овальна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота стінок | 79 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка











