Форма хлібна «Фінська»
193 ₴
- Під замовлення
- Код: «Финская»
Відправка з 18 квітня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна «Фінська»
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна вилита з алюмінію, внутрішні розміри 202/183х67/47х70 мм, розмір форми по верху 202х67 мм, розмір по низу 183х47 мм. Маса виробу 400 грамів.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 202/183х67/47х70 мм.
- Розмір форми по верху: 202х67 мм.
- Розмір форми внизу: 183х47 мм.
- Висота форми: 70 мм.
- Маса виробу: 400 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також покриття форм силіконом або тефлоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота стінок | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка











