Форма хлібна Л11А
140 ₴
- Під замовлення
- Код: Л11А
Відправка з 18 квітня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна Л11А
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 157/130х99/72х112 мм, розмір форми по верху 157х99 мм, по низу 130х72 мм, висота 112 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 157/130х99/72х112 мм.
- Розмір форми по верху: 157х99 мм.
- Розмір форми внизу: 130х72 мм.
- Висота форми: 112 мм.
- Маса виробу: 450 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота стінок | 112 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка












