Форма хлібна «Кремінчугська»
Форма хлібна «Кременчугська»
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита під тиском з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 217/185х106/77х115 мм, розмір форми по верху 217х106 мм, по низу 185х77 мм, висота 115 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 217/185х106/77х115 мм.
- Розмір форми по верху: 217х106 мм.
- Розмір форми внизу: 106х77 мм.
- Висота форми: 115 мм.
- Маса виробу: 500-600 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також покриття форм силіконом або тефлоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 217 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Висота стінок | 115 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка












