


Фрігобар 0.5м Tefcold BC85-I
Мінібар 0.5м Tefcold BС85-I
Професійний фрігобар Tefcold BC85-I обладнаний однією скляними дверима, трьома полицями-решітками, внутрішньою LED-підсвіткою, регульованими ніжками. Корпус виготовлений із пофарбованої сталі, всередині — пластик.
- Об'єм: загальний 92 л, корисний 85 л.
- Місткість: банки 100 шт (330 мл) або 70 шт (500 мл), пляшки 64 шт (330 мл або 500 мл ПЕТ).
- Кількість дверей: 1 гнуті перенавішні скляні двері.
- Кількість полиць: 3 решітчасті.
- Розмір полиць: 410х353 мм.
- Діапазон температур: +2...+10 °C.
- Тип охолодження: статичний.
- Тип розморожування: автоматичний.
- Термостат: механічний.
- Термометр: є.
- Замок: є.
- Підсвітка: LED.
- Рівень шуму: 45 ДБ/А.
- Напруга/частота: 220 В/50 Гц.
- Вхідна потужність: 165 Вт.
- Споживання електроенергії: 1.06 кВт/24ч.
- Хладагент: R600A.
- Внутрішній розмір: 410х415х630 мм.
- Зовнішній розмір: 503х567х775 мм, вага 33 кг.
- Розмір в упаковці: 570х610х810 мм, вага 38 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Вбудовуваний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 165 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри в упаковці, мм | 570х610х810 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 503 мм |
| Ширина | 567 мм |
| Висота | 775 мм |
| Вага | 33 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 85 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 38 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 932 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



