Тестомес PRISMAFOOD ITR 20-2
71 604 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRISMAFOOD ITR 20-2
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестомес PRISMAFOOD ITR 20-2
Машини призначені для замішування різних типів тіста, найкраще підходять для приготування тіста для хліба, піци та тонких ліплень.
Корпус покритий стійкою до механічних впливів фарбою; частини, що містяться в контакті з харчовими продуктами (дежа, спіраль і тестодільний стрижень), виготовлені з неіржавкої сталі. Тестомес спіральний двошвидкісний, дежа знімна, неіржавка сталь — 21 л, макс. завантаження тіста — 18 кг, 90-180 об/хв, корпус: сталь-емаль, на колесах.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Prismafood |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Голова тестомеса | Підйомна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 73 кг |
| Об'єм діжі, л | 21 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 604 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європлетіння



