Тестомес PRISMAFOOD IBT 15
43 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: PRISMAFOOD IBT 15
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестомес PRISMAFOOD IBT 15
Машини призначені для замішування різних типів тіста, найкраще підходять для приготування тіста для хліба, піци та тонких ліплень.
Корпус покритий стійкою до механічних впливів фарбою; частини, що містяться в контакті з харчовими продуктами (дежа, спіраль і тестодільний стрижень), виготовлені з неіржавкої сталі. Машини укомплектовані таймером і колесами. Тестомес спіральний одношвидкісний, дежа незнімна, неіржавка сталь — 16,0 л, max. завантаження тісто — 12 кг, швидкість обертання 90 об/хв, таймер, корпус: сталь-емаль, на колесах.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 725 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Вага | 45 кг |
| Довжина | 385 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Prismafood |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм діжі, л | 16 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 420 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європлетіння



