

М'ясорубка LEONARDI MR 8-8I 1ph
17 524 ₴
- Немає в наявності
- Код: LEONARDI MR 8-8I 1ph
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
М'ясорубка LEONARDI MR 8-8I 1ph
Професійна м'ясорубка з високими експлуатаційними характеристиками, призначена для подрібнення м'яса та риби на фарш у ресторанах, кафе, піцеріях, столових та інших підприємствах громадського харчування.
М'ясорубка розроблена відповідно до міжнародних стандартів безпеки та гігієни. М'ясорубка укомплектована одностороннім ножем і решіткою Ø 6 мм, проста в експлуатації та керуванні. Напруга живлення 220 В. Міцна і надійна, легко розбирається, що неабияк полегшує чищення й обслуговування. Займає мінімум місця. Продуктивність 100 кг/год, горловина — чавун, корпус — неіржавка сталь.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 100 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Вага | 13 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Leonardi |
| Внутрішні параметри | |
| Матеріал ємності | Чавун |
| Діаметр решітки | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в упаковці, висота, мм | 470 |
| Розмір в упаковці, довжина, мм | 280 |
| Розмір в упаковці, ширина, мм | 570 |
| Вага в упаковці, кг | 15 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 524 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні



