


Вітрина холодильна Frosty RTW-120
Вітрина настільна холодильна Frosty RTW-120
Професійна настільна вітрина Frosty RTW-120 обладнана двома хромованими полицями, цифровим термостатом, LED-підсвіткою. Вітрина має скло з 4 сторін, склопакет, динамічне охолодження, авторозморожування, корпус — неіржавка сталь + пластик.
- Об'єм: 120 л.
- Двері: скляна розсувна.
- Полиці: 2 шт.
- Рівні викладки: 3 шт.
- Скло з 4 сторін.
- Підсвітка: LED.
- Температура: 0...+12°C.
- Термостат: цифровий.
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь + пластик.
- Тип охолодження: динамічний.
- Розморожування: автоматичне.
- Потужність: 0.23 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір: 702х568х686 мм.
- Вага: 64 кг.
Настільна демонстративна вітрина Frosty використовується для демонстрації та продажу харчових продуктів, напоїв на підприємствах громадського харчування, у супермаркетах, кафе, готелях.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 696 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 685 мм |
| Вага | 64 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Тип двері | Двері-купе |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 056 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



