Міксер планетарний 20л Spar SP-200А-E
45 500 ₴
- В наявності
- Код: SP-200А-E (б/у)
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Промисловий планетарний підлоговий міксер SP-200А-E 20л (Б/У)
Професійний планетарний підлоговий міксер SP-200A-E не призначений для замісу тіста щільної консистенції. Він має гарне диспергування з отриманням повітряних бульбашок однакового розміру, рівномірно розподілених у збитій масі, за відносно короткий час. Завдяки складному руху збивача (з більшою частотою навколо своєї осі та меншою навколо осі бачка) процес перемішування збитої маси з борошном та іншими інгредієнтами відбувається досить швидко, не допускаючи затягування тесту. Під час роботи насадка рухається за внутрішнім обсягом діжі і водночас повертається навколо осі проти напрямку свого руху. Машина укомплектована дежою на 20 л, захисними ґратами, приводом із підйомним механізмом, насадками - лопаткою для перемішування фаршу та густих продуктів; віночком для збивання олії, яєць та рідких інгредієнтів; гаком для перемішування тіста. Корпус з емальованої сталі, віночок та діжа виконані з нержавіючої сталі. Для зручності користувача міксер оснащений швидкороз'ємним кріпленням робочих органів та 3-швидкісним перемикачем (105/195/354 об/хв).
- Об'єм діжі: 20 л.
- Кількість швидкостей: 3.
- Швидкість обертання: 105/195/354 об/хв.
- Матеріал корпусу: емальована сталь.
- Матеріал діжі та віночка: нержавіюча сталь.
- Комплектація: насадки - гачок, лопатка, віночок.
- Таймери: механічні.
- Потужність: 0.37 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Розмір: 513х523х884 мм, вага 92 кг.
- Розміри в упаковці: 560х600х1070 мм, вага 104 кг.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 884 мм |
| Ширина | 523 мм |
| Довжина | 513 мм |
| Вага | 94 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Spar |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип міксера | Планетарний |
| Максимальна швидкість обертання | 354 об/хв |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Вид обладнання | Міксер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| 3 швидкості | 105/195/354 об/хв |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 45 500 ₴
- Спосіб упаковки: Картон









