Ніж для слайсера RGV 300 мм стандартний
Ніж для слайсера RGV 300 мм стандартний
Ніж для слайсера, для гастрономії діаметр 300 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Основні | |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | RGV |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ножа, мм | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 408 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



