Вакуумний пакувальник Apach AVM308 L
69 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: AVM308 L
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковник вакуумний Apach AVM308 L
Вакуумний пакувальник має вологозахисну панель керування, повністю автоматичний цикл пакування й автоматичне вмикання від магнітнокерованого контакту. Мікропроцесор вакуумного пакувальника має 10 програм.
Вакуумна камера виготовлена за безшовною технологією, що полегшує процес чищення. Кришка камери закріплена на газових амортизаторах. Вакуумний пакувальник має відкривний корпус для легкого доступу до внутрішніх компонентів.
Характеристики
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Вага | 31 кг |
| Довжина | 415 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Пакувальний матеріал | поліетилен |
| Кількість камер | 1 |
| Максимальна ширина рулону | 300 мм |
| Виробник | Apach |
| Функція дозування газу | Так |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Продуктивність вакуумного насоса | 8 куб.м/год |
| Довжина камери | 343 мм |
| Кількість зварювальних планок | 1 шт. |
| Висота камери | 1750 мм |
| Ширина камери | 434 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина зварювальної планки , мм | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 680 ₴
- Спосіб упаковки: Картон












