Форма хлібна Л10
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 215/185х105/75х105 мм, розмір форми по верху 215х105 мм, по низу 185х75 мм, висота 105 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 215/185х105/75х105 мм.
- Розмір форми по верху: 215х105 мм.
- Розмір форми внизу: 185х75 мм.
- Висота форми: 105 мм.
- Маса виробу: 600 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота стінок | 105 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴










