Тістоміс Hurakan HKN-10SN (220В)
Тістоміс спіральний із непідіймальним механізмом і незнімною дежою Hurakan HKN-10SN
Професійний спіральний тістоміс Hurakan HKN-10SN призначений для замішування різних типів тіста. Тестомес обладнаний фіксованою дежею на 10 л, непідійманою верхньою робочою частиною, захисною решіткою. Має одну швидкість обертання. Може виробляти як рідкісні різновиди тіста, так і ті, що вирізняються щільністю, зокрема й для хлібних виробів.
- Об'єм дежі: 10 л.
- Максимальне завантаження тіста: 6 кг.
- Тип тістоміса: спіральний.
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа.
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса.
- Кількість швидкостей: 1.
- Матеріал дежі, спіралі та решітки: неіржавка сталь.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Швидкість обертання насадки: 106 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 15 об/хв.
- Потужність: 0.65 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розміри: 315х600х630 мм, вага 58 кг.
- Розмір пакування: 360х670х760 мм, вага 58 кг.
Тістоміс чудово підходить для обладнання малих кондитерських і хлібопекарних підприємств, піцерій,ресторнів, столових і кафе.


Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Вага | 58 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hurakan |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 10 л |
| Завантаження тесту | 6 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Швидкість обертання насадки | 106 об/хв |
| Швидкість обертання діжі | 15 об/хв |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 480 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон













