Тістоміс Hurakan HKN-8SN (220В)
Тістоміс спіральний із непідіймальним механізмом і незнімною ліжею Hurakan HKN-8SN
Професійний спіральний тістоміс Hurakan HKN-8SN призначений для замішування різних типів тіста. Тістоміс обладнаний фіксованою дежею на 8 л, незнімною верхньою робочою частиною, захисною решіткою. Має одну швидкість обертання. Може виробляти як рідкісні різновиди тіста, так і ті, що вирізняються щільністю, зокрема й для хлібних виробів.
- Об'єм дежі: 8 л.
- Максимальне завантаження тіста: 4.5 кг.
- Мінімальне завантаження тіста: 2 кг.
- Тип тістоміса: спіральний.
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа.
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса.
- Кількість швидкостей: 1.
- Матеріал дежі, спіралі та решітки: неіржавка сталь.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Швидкість обертання насадки: 159 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 21 об/хв.
- Потужність: 0.45 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розміри: 314х510х395 мм, вага 37 кг.
- Розмір пакування: 350х530х550 мм, вага 43 кг.
Тістоміс чудово підходить для обладнання малих кондитерських і хлібопекарних підприємств, піцерій,ресторнів, столових і кафе.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 159 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 450 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 8 л |
| Завантаження тесту | 4.5 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Швидкість обертання насадки | 159 об/хв |
| Швидкість обертання діжі | 21 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 395 мм |
| Вага | 37 кг |
| Розмір паковання | 350х530х550 мм |
| Вага паковання | 53 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 672 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон













