Тістоміс Alimacchine SM40RT2VTX
103 948 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM40RT2VTX
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тістоміс Alimacchine SM40RT2VTX
Професійний тістоміс Alimacchine SM40RT2VTX має корпус ― фарбований метал, незнімна дежа, підйомний робочий механізм, дежа 41 л, кількість тіста 35 кг, 2 швидкості, 380 В. Застосовується на підприємствах громадського харчування: пекарнях, їдальнях, ресторанах і ін
- Обсяг дежи: 41 л.
- Кількість тіста: 35 кг.
- Кількість швидкостей: 2 шт.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Дежа: незнімна.
- Робочий механізм: підйомний (RT).
- Напруга: 380 Ст.
- Потужність: 1.5 кВт.
- Розмір: 480х840х760 мм, вага 118 кг.
- Розмір в упаковці: 880х530х900 мм, вага 125 кг

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 118 кг |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Розміри в упаковці | 880х530х900 мм |
| Вага в упаковці | 125 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 41 л |
| Завантаження тесту | 35 кг |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Підйомна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 948 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европалете












