


Тістоміс Alimacchine SM50FT2VTX+wheels+gridded guard+overhead control (380В)
113 776 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM50FT2VTX+wheels-gridde
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тістоміс Alimacchine SM50FT2VTX з сітчастою ґратами, колесами зі стопами і ручним таймером
Професійний тістоміс Alimacchine SM50FT2VTX+WHEELS+GRIDDED GUARD+ OVERHEAD CONTROLS призначений для замісу дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тістоміс оснащений незнімною діжею на 64 л, непідйомним робочим механізмом (головою), має металевий пофарбований корпус, захисну сітчасту ґрати, дві швидкості обертання, 4 колеса зі стопами, ручним таймером і розташуванням панелі управління зверху. Діжа, спіраль, центральна стійка і зщитная решітка виконані з нержавіючої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замісу max обсяг завантажуваної сировини повинен становити 30-40% від обсягу діжі. Кількості тесту 45 кг. Alimacchine SM50FT2VTX+wheels+gridded guard+overhead controls зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних видів тіста з вологістю не менше 50%. Особлива форма спіралі дозволяє отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм діжі: 64 л.
- Кількість тіста: 45 кг .
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 2 (2V).
- Механізм кріплення чаші: незнімна дежа (FT).
- Механізм підняття голови: непідйомна траверса (FT).
- Матеріал діжі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Особливості: сітчаста решітка, 4 колеса зі стопами, розташування панелі управління зверху, ручної таймер.
- Потужність: 1.8 кВт.
- Напруга: 380 В .
- Розмір: 520х890х870 мм, вага 148 кг.
- Розмір в упаковці: 600х1010х1115 мм, вага 155 кг.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Вага | 148 кг |
| Розміри в упаковці | 600х1010х1115 мм |
| Вага в упаковці | 155 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 64 л |
| Завантаження тесту | 45 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 113 776 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европалете



