


Тістоміс Alimacchine SM30FT2VTX+wheels+gridded guard (380В)
78 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM30FT2VTX+wheels-gridde
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тістоміс Alimacchine SM30FT2VTX з сітчастою ґратами і колесами
Професійний тістоміс Alimacchine SM30FT2VTX+wheels+gridded guard призначений для замісу дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тістоміс оснащений незнімної діжею на 32 л, непідйомним робочим механізмом (головою), має металевий пофарбований корпус, захисну сітчасту ґрати, дві швидкості обертання, 4 колеса без стопів. Діжа, спіраль, центральна стійка і зщитная решітка виконані з нержавіючої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замісу max обсяг завантажуваної сировини повинен становити 30-40% від обсягу діжі. Для даної моделі рекомендована одноразова завантаження сировини 25 кг. За один заміс тістоміс виробляє 88 кг/год тесту. Alimacchine SM30FT2VTX+wheels+gridded guard зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних видів тіста з вологістю не менше 50%. Особлива форма спіралі дозволяє отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм діжі: 32 л.
- Разове завантаження : 25 кг.
- Продуктивність: 88 кг/год .
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 2 (2V).
- Механізм кріплення чаші: незнімна дежа (FT).
- Механізм підняття голови: непідйомна траверса (FT).
- Матеріал діжі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Особливості: сітчаста решітка, 4 колеса без стопів.
- Потужність: 1.1 кВт.
- Напруга: 380 В .
- Розмір: 385х730х660 мм, вага 73 кг
- Розмір в упаковці: 420х750х750 мм, вага 82 кг

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Вага | 73 кг |
| Розміри в упаковці | 420х750х750 мм |
| Вага в упаковці | 82 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 78 780 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на европалете



