Тістоміс Hurakan HKN-20SN2V (220В)
Тістоміс спіральний із непідіймальним механізмом і незнімною дежою Hurakan HKN-20SN2V
Професійний спіральний тістоміс Hurakan HKN-20SN2V призначений для замішування різних типів тіста. Тестомес обладнаний фіксованою дежею на 20 л, незнімною верхньою робочою частиною, захисною решіткою. Має дві швидкості обертання. Може виробляти як рідкісні різновиди тіста, так і ті, що вирізняються щільністю, зокрема й для хлібних виробів.
- Об'єм дежі: 20 л.
- Максимальне завантаження тіста: 14 кг.
- Мінімальне завантаження тіста: 2 кг.
- Тип тістоміса: спіральний.
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа.
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса.
- Кількість швидкостей: 2.
- Матеріал дежі, спіралі та решітки: неіржавка сталь.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Швидкість обертання насадки: 110/180 об/хв.
- Швидкість обертання ялівців: 10/20 об/хв.
- Особливості: механічний захист рухомих деталей.
- Потужність: 1.1 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розміри: 400х675х825 мм, вага 106 кг.
- Розмір пакування: 480х740х1000 мм, вага 109 кг.
Тістоміс чудово підходить для обладнання малих кондитерських і хлібопекарних підприємств, піцерій,ресторнів, столових і кафе.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Харчова промисловість, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 180 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Завантаження тесту | 14 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Тип тістомісу | Спіральний |
| Швидкість обертання насадки | 110/180 об/хв |
| Швидкість обертання діжі | 10/20 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 106 кг |
| Розмір паковання | 480х740х1000 мм |
| Вага паковання | 109 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Для бару, Вулична торгівля, Для кінотеатру |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 528 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон












