Тістоміс Hurakan HKN-30SN2V (380В)
Тістоміс спіральний із непідіймальним механізмом і незнімною дежою Hurakan HKN-30SN2V
Професійний спіральний тістоміс Hurakan HKN-30SN2V призначений для замішування різних типів тіста. Тестомес обладнаний фіксованою дежею на 30 л, незнімною верхньою робочою частиною, захисною решіткою. Має дві швидкості обертання. Може виробляти як рідкісні різновиди тіста, так і ті, що вирізняються щільністю, зокрема й для хлібних виробів.
- Об'єм дежі: 30 л.
- Максимальне завантаження тіста: 23 кг.
- Тип тістоміса: спіральний.
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа.
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса.
- Кількість швидкостей: 2.
- Матеріал дежі, спіралі та решітки: неіржавка сталь.
- Матеріал корпусу: пофарбований метал.
- Швидкість обертання насадки: 125/250 об/хв.
- Швидкість обертання діжі: 10/20 об/хв.
- Особливості: механічний захист рухомих деталей.
- Потужність: 1.5 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Діаметр діжі: 400 мм.
- Розміри: 445х730х860 мм, вага 116 кг.
- Розмір пакування: 480х780х1000 мм, вага 122 кг.
Тестомос чудово підходить для обладнання малих кондитерських і хлібопекарських підприємств, піцерій, ресторанів, столових і кафе.


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 250 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Завантаження тесту | 23 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Тип тістомісу | Спіральний |
| Швидкість обертання насадки | 125/250 об/хв |
| Швидкість обертання діжі | 10/20 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 116 кг |
| Розмір паковання | 480х780х1000 мм |
| Вага паковання | 122 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Для бару, Вулична торгівля, Для кінотеатру |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 296 ₴
- Спосіб упаковки: Картон













