Вітрина Tecfrigo Marylin 450Q
215 800 ₴
- В наявності
- Код: Marylin 450Q (cod.13)
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина вертикальна демонстраційна Tecfrigo Marylin 450 Q
Професійна холодильна кондитерська вітрина Tecfrigo серії Marylin 450 Q обладнана п'ятьма охолоджуваними полицями. Вітрина має внутрішнє освітлення LED, динамічне охолодження, замок на дверях, автоматичне відтайка, електронний блок керування, скляні двері.
- Об'єм: 450 л.
- Підсвітка: LED.
- Кількість полиць: 5 шт.
- Розмір полиць: 545х425 мм.
- Колір корпусу: чорний.
- Матеріал корпусу: фарбований алюміній.
- Двері: скло.
- Електронний терморегулятор із цифровим дисплеєм.
- Опора: ніжки + колеса.
- Температурний режим: +4...+10 °C.
- Потужність: 0.4 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Хладагент: R 290.
- Охолодження: динамічне.
- Розморожування: автоматичне.
- Внутрішнє освітлення вітрини для ефектного представлення товару.
- Розмір: 700х710х196 мм, вага 196 кг.
- Розмір в упаковці: 770х770х2080 мм, вага 230 кг.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecfrigo |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для десерту |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Вага | 196 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 450 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Тип двері | Розпашна |
| Тип кришки | Пряма |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 800 ₴
- Спосіб упаковки: Картон











