Вітрина настільна Frosty RT98L1-R
19 968 ₴
- Немає в наявності
- Код: RT98L1-R
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина холодильна настільна Frosty RT98L1-R
Скло з 4 сторін, три полиці. Випускні двері із замком. Подсветка.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Дисплей | Так |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Авторозморожування | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Скло |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | T |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | FROSTY |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 404 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Довжина | 428 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 98 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 968 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



