Форма хлібна Л12
Форма хлібна Л12
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 167/150х76/61х73 мм, розмір форми зверху 167х76 мм, по низу 150х61 мм, висота 73 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 167/150х76/61х73 мм.
- Розмір форми по верху: 167х76 мм.
- Розмір форми внизу: 150х61 мм.
- Висота форми: 73 мм.
- Маса виробу: 400-500 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота стінок | 73 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка











Відправка з 19 квітня 2026
