Форма хлібна Л12Б
180 ₴
- Під замовлення
- Код: Л12Б
Відправка з 14 квітня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма хлібна Л12Б
Продаж від 5 шт.
Форма хлібна лита з алюмінію. Призначена для випікання формового хліба на підприємствах хлібопекарної промисловості або в домашніх умовах. Зовнішні розміри 195/180х105/83х95 мм, розмір форми по верху 195х105 мм, по низу 180х83 мм, висота 95 мм.
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 195/180х105/83х95 мм.
- Розмір форми по верху: 195х105 мм.
- Розмір форми внизу: 180х83 мм.
- Висота форми: 95 мм.
- Маса виробу: 500 грамів.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Можливе замовлення хлібних форм у формі трійника, а також замовлення форм із покриттям силікону або тефлону під замовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота стінок | 95 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка












