Макароноварка Apach APPE-47P/PL підлогова
102 336 ₴
- В наявності
- Код: APPE-47P/PL
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Макароноварка електрична APACH APPE-47P/PL
Ванна макароноварки виготовлена з нержавіючої сталі та має закруглені кути. Корпус виготовлений із неіржавкої сталі АiSi 304. Електрична пастоварка призначена для варіння у воді макаронних виробів, овочів, вареників, пельменів. Нагрівачі, встановлені в робочій ємності, здійснюють нагрівання води. Термостат із перемикачем забезпечує ступеневе термостатичне регулювання.
- Кількість ванн: 1.
- Об'єм ванни: 26 л.
- Робочі температури: +50...110 °С.
- Кількість рівнів нагріву: 4 (регулювання потужності чотирьохпозиційним перемикачем).
- Матеріал корпусу / стільниці: нержавіюча сталь 1.5 мм з формованими краями для збору рідини.
- Кошики з терморучкою (у комплект не входять, купуються окремо).
- Оснащення: система зливу води та кран заливу води.
- Потужність: 5.5 кВт
- Напруга: 380 В.
- Габарити (ДхШхВ): 400х714х850 мм, вага 38 кг.
- Розмір пакування: 470х840х1130 мм, вага 45 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 714 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 38 кг |
| Опис ємностей професійної макароноварки | |
| Кількість ванн макароноварки | 1 шт. |
| Об'єм 1 ванни макароноварки | 26 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 336 ₴
- Спосіб упаковки: Дерев'яне обрештування



